Neznáte své heslo?

  • Vstup na webové stránky pro členy Klubu Energy vám zajistí zadání registračního čísla člena klubu, které naleznete na své registrační kartě nebo ve smlouvě o obchodní spolupráci.
  • Heslo získáte po vyplnění formuláře umístěného níže na této straně nebo telefonicky na čísle: +420 283 853 853.

Kontrolní údaje nutné
k vydání hesla do IS


Vyplněním osobních údajů ve formuláři a jejich odesláním, souhlasíte s jejich zpracováním společností Energy. Firma Energy Group, a.s. se zavazuje, že osobní údaje uvedené v této přihlášce nebudou použity k jiným účelům, ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Klubové členství a jeho výhody

Každý zákazník, nakupující produkty Energy, má možnost registrace. Výhody členství v Klubu Energy lze čerpat v celé síti prodejních míst v ČR.


Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.


Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.


Podrobnosti naleznete v Průvodci zde.

Cytovet 2 set - dvojité balení

Pro zvířata univerzálně použitelný preparát. V prevenci čistí organismus zvířete od nahromaděných toxických metabolitů, těžkých kovů a volných radikálů. Eliminací volných radikálů udržuje organismus v kondici a má omlazující účinky. Využitelný po otravách, kdy mnohočetnými chelátovými vazbami absorbuje toxiny a váže je do velkých struktur podobných koloidům. Tím dochází k jejich snadnějšímu vylučování z organismu. Má schopnost čistit tělo i od deponovaných těžkých kovů, které se akumulují v těle zvířat roky.

Je vhodným doplňkem při onkologických onemocněních. Váže se na růstové faktory některých nádorů a tím zpomaluje jejich růst a brání vytváření metastáz. Podporuje zapouzdření nádoru a tím omezuje jeho růst a expanzi. K Cytovetuje při tomto onemocnění vhodným doplňkem Korovet, který může zabránit prokrvení nádoru a způsobuje jejich devitalizaci. Tento účinek je však podmíněn výživy nádoru krevní cestou, tj. u sarkomů je Korovet neúčinný. Cytovet je v tomto ohledu univerzální a působí na každý druh nádoru zpomalením jeho růstu. Výjimkou je leukóza zvířat, kde může být účinný další preparát Imunovet, který působí přímo na původce - onkoviry.

Cytovet při nádorových onemocněních je nutné podávat bez přestávky minimálně 3 měsíce. Při dlouhodobém podávání postačí jen udržovací dávka, tj. 1 tobolka na 50 až 80 kg 1x až 2x denně. Přestávka delší než 2 dny způsobí, že se vytvoří rezistence a nádor přestane na účinek Cytovetu reagovat.

Mnohem častější využití Cytovetu jsou těžké infekční stavy, kdy se například z bakterií uvolňují toxické látky a ty prohlubují intenzitu příznaků. Cytovet pomáhá také při hnisavých afekcích, kdy eliminuje dráždivé produkty zánětu.

Nezanedbatelný účinek má Cytovetv zažívacím traktu. Působí na záněty se stejným účinkem jako kortikoidy, ale bez vedlejších účinků. Čistí střevo od patogenní mikroflóry. V tomto účinku je logickým pokračováním použití Probiovetu.