Neznáte své heslo?

  • Vstup na webové stránky pro členy Klubu Energy vám zajistí zadání registračního čísla člena klubu, které naleznete na své registrační kartě nebo ve smlouvě o obchodní spolupráci.
  • Heslo získáte po vyplnění formuláře umístěného níže na této straně nebo telefonicky na čísle: +420 283 853 853.

Kontrolní údaje nutné
k vydání hesla do IS


Vyplněním osobních údajů ve formuláři a jejich odesláním, souhlasíte s jejich zpracováním společností Energy. Firma Energy Group, a.s. se zavazuje, že osobní údaje uvedené v této přihlášce nebudou použity k jiným účelům, ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Klubové členství a jeho výhody

Každý zákazník, nakupující produkty Energy, má možnost registrace. Výhody členství v Klubu Energy lze čerpat v celé síti prodejních míst v ČR.


Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.


Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.


Podrobnosti naleznete v Průvodci zde.

Etovet 3 set - trojité balení

Je určen převážně pro velká zvířata a zejména pro koně. Zajišťuje ošetření velkého zvířete po celé regenerační období 3 týdnů. Najde uplatnění také u chovatelů většího počtu zvířat. 

Zvyšuje schopnost koncentrace zvířete, odstraňuje roztěkanost, neposlušnost, zklidňuje (pokud to není dědičně podmíněno).

Zefektivňuje vydávání energie - působí na vytrvalost, schopnost se učit. Vhodný jako posilující prostředek pro trénink vytrvalosti. Při únavě mobilizuje energetické rezervy. Působí tedy proti fyzické i psychické únavě.

Aktivuje protilátkovou imunitu. Působí pozitivně při virózách převážně konce zimy a jarního období. Má obdobný účinek jako Virovet. Při eliminaci virózy účinkuje jen na jejím počátku, kdy se choroba rozvíjí a je způsobena pouze viry (kýchání, vodnatý výtok z nosu, stoupající teplota, začervenalé bělmo očí). V tomto případě je možné podávat preparát i každé 2 hodiny a jen několik dní. Pokud se viróza rozvine do sekundární infekce bakteriemi, je nutné použít Kingvet, Renovet, Etovet již nebude dostatečně účinný.