Neznáte své heslo?

  • Vstup na webové stránky pro členy Klubu Energy vám zajistí zadání registračního čísla člena klubu, které naleznete na své registrační kartě nebo ve smlouvě o obchodní spolupráci.
  • Heslo získáte po vyplnění formuláře umístěného níže na této straně nebo telefonicky na čísle: +420 283 853 853.

Kontrolní údaje nutné
k vydání hesla do IS


Vyplněním osobních údajů ve formuláři a jejich odesláním, souhlasíte s jejich zpracováním společností Energy. Firma Energy Group, a.s. se zavazuje, že osobní údaje uvedené v této přihlášce nebudou použity k jiným účelům, ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Klubové členství a jeho výhody

Každý zákazník, nakupující produkty Energy, má možnost registrace. Výhody členství v Klubu Energy lze čerpat v celé síti prodejních míst v ČR.


Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.


Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.


Podrobnosti naleznete v Průvodci zde.

Poraďte se s veterinářem

Na vaše otázky odpovídají MVDr. Milena Martincová, MVDr. Lucie Míková, MVDr. Miroslava Můčková Uzlová a PhDr. Lukáš Arden

Naši veterinární lékaři vám rádi poradí nejen s výběrem a užíváním preparátů Energy. Odpověď na váš dotaz najdete nejpozději do 3 dnů a to v sekci: Zodpovězené dotazy

Při vložení dotazu uveďte, prosím, také věk, váhu a způsob krmení vašeho zvířete.

Dříve, než se obrátíte na veterináře, doporučujeme vám podívat se na informace, které by vám mohly pomoct najít odpověď hned. U každého produktu je uveden detailní popis jeho použití, složení či dávkování. Na stránce Přehled produktů stačí kliknout na jakýkoliv z nich a zobrazí se vám potřebné informace.

Pokud se chcete dozvědět více o možnosti použití našich produktů, nabízíme Vám semináře veterinárního institutu.

Podívat se také můžete na Přehled nemocí, kde jsou popsány nejčastější zdravotní problémy včetně způsobu jejich léčby a regenerace. Je také možné, že informace potřebné k řešení vašeho problému najdete v již zodpovězených dotazech.

Naše veterináře můžete oslovit prostřednictvím formuláře níže.

Kdo vám radí

Poradna na této stránce je provozována zdarma. Naši veterináři vám rádi poradí, jaké naše preparáty by byly vhodné k prevenci či léčbě vašeho zvířete. V případě, že se rozhodnete naše produkty zakoupit, konzultují s vámi také průběh léčby těmito preparáty a záležitosti s ní související. Navíc ocení, když jim poskytnete zpětnou vazbu, jak se vašemu zvířecímu pacientovi po ukončení léčby daří. Na vaše dotazy se veterinární lékaři snaží odpovědět co nejdříve, nejpozději však do 3 dnů.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že často dochází k využívání služeb našich odborníků nad rámec běžné poradny, jsou rozsáhlejší a náročnější konzultace zpoplatněny. V těchto případech jsou uživatelé poradny na nutnost platby předem včas upozorněni.