Neznáte své heslo?

  • Vstup na webové stránky pro členy Klubu Energy vám zajistí zadání registračního čísla člena klubu, které naleznete na své registrační kartě nebo ve smlouvě o obchodní spolupráci.
  • Heslo získáte po vyplnění formuláře umístěného níže na této straně nebo telefonicky na čísle: +420 283 853 853.

Kontrolní údaje nutné
k vydání hesla do IS


Vyplněním osobních údajů ve formuláři a jejich odesláním, souhlasíte s jejich zpracováním společností Energy. Firma Energy Group, a.s. se zavazuje, že osobní údaje uvedené v této přihlášce nebudou použity k jiným účelům, ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Klubové členství a jeho výhody

Každý zákazník, nakupující produkty Energy, má možnost registrace. Výhody členství v Klubu Energy lze čerpat v celé síti prodejních míst v ČR.


Po podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci a zaplacení registračního poplatku 500 Kč se zákazník stává řádným členem Klubu Energy. Kromě členské karty společnosti Energy Group, a.s. obdrží každý nový člen startovací balíček, vč. jednoho koncentrátu podle vlastního výběru a ročního předplatného magazínu Vitae.


Registrace v Klubu Energy je platná 12 měsíců od data podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci. Následujících šest měsíců je ještě možné si registraci prodloužit. K výhodám klubového členství patří mimo 30% slevy na nákup zboží také možnost navštěvovat poradny lékařů a terapeutů, odborné přednášky a účastnit se dalších klubových aktivit.


Podrobnosti naleznete v Průvodci zde.

Regavet + Renovet + Probiovet (metabolické omlazení zvířete, regenerace alergií)

Každý chovatel udělá pro svého čtyřnohého člena rodiny cokoli, aby si ho co nejdéle užil, a to v plném zdraví. Nestačí jen řešit zdravotní problémy, které již vyplavaly na povrch. V každém období a kdekoli na světě byla pro udržování dobré kondice nejdůležitější prevence před nastupujícími chorobami stáří. V západní civilizaci a zejména v Evropě se na tuto skutečnost trochu pozapomnělo. Každý chovatel však velmi dobře ví, kolik stojí ošetření a léčba zvířete. Lidé si to neuvědomují, protože neví, kolik za jejich bolístky zdravotní pojišťovna vydá peněz. U veterináře je to jiné a výjimkou nejsou ani 4 ciferné sumy. Pro to, aby chovatelé byli nucení léčit svého domácího kamaráda co nejméně, nabízíme vyzkoušené metabolické omlazení zvířete.
V čem to spočívá? Je to jednoduché. Je potřeba podpořit metabolismus proteinů a energetický metabolismus. Tento startér metabolických pochodů je REGAVET. Ten současně zlepšuje i zpracování toxických metabolitů. Většinou pocházejí z tlustého střeva, kde s postupujícím věkem a také ruku v ruce s krmením krmivy, která obsahují konzervační látky, mizí užitečné bakterie. Volné místo po nich zaujímají bakterie odolnější, hnilobné anebo dokonce plísně. Plísně a hnilobné bakterie neúměrně zatěžují organismus svými toxickými metabolity a vyvolávají podmínky pro stárnutí organismu a metabolismu zvířete.

Proto k podávání Regavetu bude velmi užitečný PROBIOVET, který obnovuje normální mikroflóru střeva a vytváří podmínky pro jeho správné fungování.

Regavet podáváme zvířeti v prevenci 2x denně 3 týdny v dávce 1 kapka na 10 kg váhy zvířete. Současně s Regavetem podáváme 1 tobolku Probiovetu na každých 30 kg váhy zvířete 2x denně. Pak následuje přestávka o délce minimálně 3 týdny. Je stejně důležitá, jako samotné podávání. Regavet je startér a musíme nechat zvíře, aby nastartovaný metabolismus už zvládalo samo.

Po přestávce ještě musíme vytvořit podmínky pro správné fungování enzymů v těle. A enzymy pracují oprtimálně jen v čistém vodném prostředí. Proto stejným způsobem podáváme RENOVET. Zbaví tělo odpadních látek a vytvoří optimální elektrolyty, protože reguluje i vstřebávání a vylučování minerálů u zvířete. Opět je užitečné současně s Renovetem podávat Probiovet.Preventivně je možné provádět tento očistný postup 2x do roka už od poloviny maximálního stáří zvířete. Ještě lépe je provádět metabolické omlazení 1x do roka již od mladého věku. Pokud jsou již patrné příznaky stárnutí, je možné prodloužit podávání Regavetu i Renovetu na 2x 3 týdny s týdenní přestávkou a opakování provádět 3x až 4x do roka alespoň 1 rok.

Každý chovatel určitě zaznamená pozitivní výsledky na zdravotním stavu svého zvířete. Jen nesmí zapomenout, že proces stárnutí je jednosměrný, proto jedna aplikace je jen částí opatření. Proto je pro uživatele nachystán produktový balíček Regavet, Renovet a Probiovet za výhodnou cenu na celé období metabolického omlazování. Ještě dodatek. Stejné preparáty i stejný postup zvolíme při zmírňování kožní i respirační alergie a také stejný postup použijeme na chronické selhávání ledvin - hepatorenální syndrom.