Jaké jsou naše hodnoty

Víme, že pokud chceme zdraví zvířat příznivě ovlivňovat, musíme tak činit pozvolna, dlouhodobě a komplexně.

Všechny naše přípravky jsou v maximální míře přírodní, šetrné a mimořádně účinné. Při jejich vývoji dbáme na širokou myšlenkovou platformu a synergické spojení mezi odbornou veřejností a chovateli. Účinné látky pochází ve velké míře z volného sběru nebo ekologického hospodářství. Snažíme se důkladně poznat hodnotu všech míst a osob, které stojí za jednotlivými léčivými bylinami, vzácnými oleji, esencemi a dalšími látkami, které vstupují do výroby našich produktů. Nikdy neslevujeme z našich hodnot a kvality. Dobrý pocit zákazníků je pro nás základní prioritou a podmínkou. Pokud je z jakéhokoliv důvodu narušen, jsme zavázáni vrátit jim všechny prostředky, které za tímto účelem vydali.

Výhody členství

Jsme přesvědčeni, že výjimečnost našich produktů si zasluhuje i výjimečný způsob, kterým se dostávají do rukou našich zákazníků. Jednoduchou a hlavně nezávaznou registrací získáváte množství prémiových výhod. Garantovaná kvalita a cena našich produktů, přednostní přístup do poradny a možnost komplexního vzdělávání.

Najděte si nejbližšího
certifikovaného poradce

Osobní rada a pomoc je často nezbytným předpokladem úspěchu. Neváhejte a navštivte naše certifikované poradce, kteří Vám budou nápomocni s hledáním správného řešení.

Pokud zapnete polohovací služby, ve Vašem zařízení, najdeme nejbližší klub nebo poradce automaticky, bez nutnosti zadávat adresu ručně.